İnsan Kaynakları

RingaSoft Yazılım, öncelikle müşteri memnuniyetini önemseyen ekiple çalışmaktadır. Ekip ruhunu taşıyan ve bunu en başarılı şekilde yansıtan personellerimiz sizlerin memnuniyeti için çalışmaktadır.

RingaSoft Yazılım, sizlerin hayalini kurduğu Web Siteleri en başarılı şekilde hazırlamak için gerekli bilgi ve donanıma sahiptir. Alanında tecrübeli Mühendis ve Grafikerlerimiz ile sizleri zirveye taşımayı hedefliyoruz.

RingaSoft Yazılım, sürekli kendisini yeniler. Yenilikçi yaklaşımı ile güncel kodlama yapısından, güncel tasarımlara kadar ekibimiz araştırma yapmaktadır. Güvenle ve huzurla sorularınızı sorabileceğiniz çalışma ortamını hazırladık. Sizinle birlikte tasarım yapıyoruz. Beğendiğiniz tasarımlara göre temalar hazırlıyoruz. Ekip içinde profesyonelliği yüksek tutarak saygıya son derece önem veriyoruz.

Çözüm Ortağı Arıyoruz

Çözüm ortağımız olmak ister misiniz? Hem dolaşarak hem de müşteri yönlendirerek kazanç sağlayabilirsiniz. Paket fiyatlarımız piyasanın altında 149 ile 799 TL arasındadır. Her yönlendirdiğiniz müşteriden %10 komisyon alacaksınız. Çözüm ortağımız olmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurunuz.