Hakkımızda

RingaSoft Yazılım

31.12.2015 tarihinden bu zamana kadar yazılım sektöründe birbirinden güçlü adımlar atan RingaSoft, Türkiye’de yazılım sektöründe adını duyurmaktadır. 2017 ile 2019 tarihleri arasında hızlı büyümenin vermiş olduğu gururla güçlü ekibimiz ile sizlerin yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz.

RingaSoft Yazılım sizin firmanızı, ofisinizi, yaptığınız işi profesyonel şekilde dizayn ederek Kurumsal veya E-Ticaret Web Sitenizi açıp teslim etmektedir. Mobil uyumlu, SEO tabanlı kodlamalar ile arama dostu Web siteleriniz kurumsallığınızı ve satışınızı arttıracaktır.

Türkiye’de ve Avrupa’da çok fazla referansı bulunan RingaSoft Yazılım birbirinden değerli müşterilerine Kalite, Güven ve Memnuniyet ilkelerini benimseyerek her bütçeye uygun şekilde hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

RingaSoft, milyonlarca Web Sitesini barındıran WordPress alt yapısını kullanmaktadır. Güçlü ekibimizin içinde Mühendis ve Grafikerlik eğitimi almış personellerimiz bulunmaktadır. Lisanslı yaptığımız Web Siteleriniz 1(Bir) ay içinde Google’da ilk sırada çıkmaktadır. RingaSoft olarak bizi tercih eden Müşterilerimize yıl sonuna kadar devam eden kampanyamız dahilinde Kartvizit + Kaşe + Logo ücretsiz olarak hazırlanıp teslim edilecektir.

Şimdi Başlayın

İnternet sitenizi aktif etmek için hemen tasarımınızı seçin. 7 gün boyunca ücretsiz deneyin, istediğiniz zaman satın alın.