İade Koşulları

RingaSoft ile ilgili herhangi bir rahatsızlık duyarsanız almış olduğunuz hizmeti iade edebilirsiniz. Hizmeti satın aldığınız tarihten itibaren 3 gün içinde iade talebinde bulunabilirsiniz.

Hizmet iadesi istekleriniz varsa alan adı ücreti ve hosting ücreti düşüldükten sonra koşulsuz kabul edilecektir. Bunun için Web sitemizdeki iletişim sayfasındaki formu doldurmuş olmanız yeterli olacaktır.

İade Koşulları

Tüketicinin korunması hakkındaki 4077, 4822 no lu kanunlara göre ayıplı mal ve hizmetlerin tanımı yapılmış ve iade şartları belirlenmiştir. İade talebinde bulunulabilmesi için ürün ve hizmetin tekrar satılabilirliğine zarar gelmemesi gerekmektedir.

Bu bakımdan;
1- Alan adı satışı ya da transferi: Herhangi bir kişi, kurum, ya da ürün adına tahsisi gerçekleştirilmiş ya da transfer edilmiş alan adları uluslararası merkezden alındığı ve tescil olduğu süreler içerisinde tekrar satışı gerçekleştirilemiyeceği için iadesi mümkün değildir. Alan adı bizim tarafımızdan sizin adınıza satın alınmışsa 10 dolar ücret düşüldükten sonra kalan ücret iade edilir.
2- İçerik Yerleştirme Hizmeti: Öncelikli olarak müşterilerimize web siteleri için içerik girilmesi hizmeti verilmemektedir. Müşterinin talep etmesi halinde bu hizmet anlaşmalı olduğumuz partner firmalar tarafından anlaşılan ücret üzerinden satın alınır. Bu iş için ödenecek ücret girilecek içeriğin tür ve sayısına göre değişmektedir. Her site için aynı değildir. İlgili internet sitesine özel içeriklerin, görsellerin hazırlanması ve yüklenmesi sonrasında verilen hizmetin tekrar satışı gerçekleştirilemeyeceği için iadesi mümkün değildir.
3- SSL: İlgili internet sitesine için siteye özel uluslararası olarak oluşturulmuş güvenlik sertifikasının tekrar satışı gerçekleştirilemeyeceği için iadesi mümkün değildir.
4- Otomatik SEO İçerik: İlgili internet sitesi için özel olarak oluşturulan otomatik SEO içeriklerinin farklı bir internet sitesine tekrar satışı gerçekleştirilemeyeceği için iadesi mümkün değildir.
5- Tanıtım Yazısı Paketleri: İlgili internet sitesi için özel olarak oluşturulan tanıtım yazıları ve bu tanıtım yazılarının belirlenen sitelerde yayınlamasının ardından farklı bir internet sitesine tekrar satışı gerçekleştirilemeyeceği için iadesi mümkün değildir.
6- Hizmet iade isteği 15 gün içinde yapılmış olmalıdır.
7- Hizmet iade isteği yukarıda belirtildiği şekilde yazılı olarak (form doldurarak) yapılmalıdır.
8- İade isteyebilmek için hizmet ile ilgili ödemenin yapılmış olması gerekmektedir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde bankanın aldığı kredi kartı komisyonu iade tutarından düşülecektir.
9- İade talebinde bulunduktan sonra e-mail ile faturanızla ilgili bilgilendirileceksiniz. İade edilecek ürün/hizmet ile ilgili iade faturası düzenleyerek göndermeniz gerekmektedir. Fatura düzenlemenin mümkün olmadığı hallerde size ulaşan faturanın geri gönderilmesi gerekmektedir. Eğer henüz fatura size postalanmamış ise herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. İade faturasının tarafımıza ulaşmadığı hallerde fatura kdv bedeli iade tutarından indirilir.
10- Hizmete dahil olarak hediye verilen sunucu hizmeti bizim tarafımızdan sizin adınıza başka bir hosting firmasından alındığı için ödenen ücretten hosting ücreti düşüldükten sonra (bu ücret şu an için 120 TL’dir) geri kalan ücret ödenir.
11- Kargo, posta vb. ulaşım masrafları ile para iadesi için yapılan masrafla iade tutarından indirilir.

Şimdi Başlayın

3 gün ücretsiz deneme hakkı kazanmak için lütfen formu doldurup gönderin.